Kablosuz Çevre Birimleri Teknolojisinde Ve Tasarımında Öncü Rapoo

2002’de kurulan Shenzhen Rapoo Technology Co. Ltd. istikrarlı bir şekilde büyüyerek “insan odaklı, bilimsel ve teknolojik gelişmeler” yönetim felsefesi ile kablosuz çevre birimleri alanında uzmanlaşmıştır. Rapoo’nun en büyük motivasyonu müşterilerinin isteklerini karşılamaktır. İyi bir satış sonrası servis sistemine sahip olan Rapoo, müşterileri, çalışanları, hisse sahipleri, tedarikçiler ve partnerleri ile uyumlu bir kazan-kazan durumu oluşturuyor. Rapoo, mükemmel ürün kalitesiyle onlarca uluslararası endüstri medya kuruluşunun övgülerini almış ve küresel pazardaki genişlemesinin yanında neredeyse 100 ödül kazanmıştır.

 

Rapoo’nun PC, ev eğlence sistemleri, mobil cihazlar ve diğer endüstrileri kapsayan geniş ürün yelpazesi, kablosuz çevre birimlerinde 2.4 G teknolojisinin popülerliğini artırıyor. Rapoo yeni nesil kablosuz iletişim protokollerinde bir devrim yaratıyor.

TARİHÇE

2002: 2002 yılında kurulan kablosuz bilgisayar çevre ürünleri teknoloji öncüsü Shenzhen Rapoo Technology Co. Ltd. kuruldu. Yüksek kaliteli ve yenilikçi ürünler geliştirmeye başlandı

 

2005: 2005 yılında Rapoo markası kuruldu.

2007: İlk 2.4 GHz frekans bandını kullanan kablosuz ekipmanları üreten şirket oldu. Bundan üç yıl sonra Rapoo Çin’in piyasa lideri oldu.

2011: Shenzhen Borsası’nda işlem görmeye başlandı. Rapoo aynı zamanda bu yıl içinde 5 GHz frekans bandı kullanan cihazları ilk tanıtan marka oldu. 5 GHz sayesinde enerjiden tasarruf ederken daha stabil bir bağlantı kurmak mümkün oldu.

2012: Rapoo fabrikası açıldı. 80.000m2 alan sahip ve Asya kıtasının en modern fabrikalarından biri olarak kayda geçti. Üretim sürecinin çoğunluğunun otomasyonla yapılması yalnızca kalite ve teknik olarak ölçüt olarak kalmadı, aynı zamanda sürdürülebilir ve çevreci bir şekilde üretim yapmanın yolunu açtı.

 

2014: Rapoo başarılı bilgisayar çevre birimleri üretmedeki uzmanlığını kullanarak 2014 yılında V Series Gaming serisini çıkardı.

 

2019 ve Günümüz: 2019 itibariyle Rapoo ürünleri 80’in üstünde ülkede satılıyor ve şirketin takriben 3.000 çalışanı var. Rapoo tamamen ISO sertifikalı ürün yelpazesine sahip. Fabrika ve ürünlerin tamamı  ISO 9001:2008, ISO 14000:2004, GSV, CE, FCC, RoHS, REACH,WEEE gibi ana küresel standart ve regülasyonlarla tamamen uygundur.

 

Gelecek: Rapoo sürdürülebilir bir kablosuz gelecek için öncü olmaya devam ediyor. Rapoo’nun tüm yeni ürünlerinde kullanılan multi-mode kablosuz teknolojisi ise bunun en son örneği.